Дії затриманого кваліфікували за двома статтями Кримінального кодексу – 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та 296 (Хуліганство). Чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Правопорушника затримали ввечері, 31 березня, на блок посту поблизу села Куна Гайсинського району. Попередньо встановлено, що затриманий, який рухався автомобілем, здійснив кілька пострілів по вантажівці потерпілого.
У салоні автомобіля правопорушника слідчі вилучили пістолет зі слідами перероблення та набої до нього.
Правопорушник затриманий. Він перебуває в ізоляторі тимчасового тримання.