У Гайсинській територіальній громаді попрощалися із захисником України – Сергієм Когутом. Гайсинська громада провела в останню дорогу свого земляка, кращого сина, солдата Сергія Анатолійовича Когута.
Про це повідомили у Гайсинській міській територіальній громаді.
«Сергій Когут народився 01.02.1984 року. В 3 рочки залишився без мами, оскільки вона трагічно загинула в автотрощі. Хлопець виховувався з батьком та бабусею. Навчався у Гайсинській середній школі №4. Після закінчення школи постійно працював, мав золоті руки, знав усі тонкощі будівельних робіт. Ніколи не цурався брудної роботи. За своє життя працював у будівельних бригадах, компаніях, на Гайсинському цукровому заводі. Як справжній чоловік проходив строкову службу в армії. Під час повномасштабного вторгнення був мобілізований до лав ЗСУ у листопаді минулого року. Службу ніс солдатом у 21-му окремому мотопіхотному батальйоні територіальної оборони «Сармат» на посаді гранатометника механізованої роти. Загинув 16 серпня під час виконання бойового завдання на Донеччині у ході ворожого артилерійського обстрілу, отримавши травми не сумісні з життям», – йдеться у повідомленні.
Церемонія прощання з Захисником відбулася з усіма військовими почестями та церковним обрядом у міському парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.
«Коридором шани» через алею центрального парку проводжали містяни Героя до місця останнього і вічного спочинку, встеляючи дорогу захисникові яскравими квітами, які падали до ніг траурної процесії.