Працівники поліції затримали 26-річного зловмисника у м. Гнівань, який у поштовому відділені отримав пакунок із прекурсорами. Його 27-річний брат із придбаного фенілнітропропену в орендованій квартирі планував виготовити особливо небезпечний психотроп.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Викрили протиправну діяльність зловмисників працівники управління боротьби з наркозлочинністю спільно з поліцейськими відділення поліції № 2 Вінницького районного управління під час реалізації оперативної інформації.
Зловмисники затримані та перебувають в ізоляторі тимчасового тримання до обрання запобіжного заходу.
Вилучені речові докази направлено на експертизу. Після проведення відповідних досліджень, буде прийняте рішення про остаточну кваліфікацію.