Переселенців в цій громаді прихистили з Київської, Житомирської,Чернігівської, Миколаївської, Запорізької, Черкаської, Херсонської та інших областей.
Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов привіз для внутрішніх переселенців, які проживають в громаді, доставлено майже дві тони продуктових наборів та 9 палет гуманітарної допомоги від закордонних спонсорів. Тут є мед та спеції, рибні та м’ясні консерви, джеми, а також дитяче харчування, памперси, іграшки, солодощі та корм для тварин.
Під час зустрічі із внутрішньо переміщеними родинами, Сергій Борзов поцікавився їх розміщенням, харчуванням та особливо – медичним обслуговуванням.
Тульчинська земля від початку повномасштабної війни прийняла 16, 5 тисяч переселенців. Однак ця цифра не є сталою – до Київської, Житомирської та Чернігівської областей люди повертаються, а з Миколаївської, Запорізької, Черкаської доїжджають. Спостерігається збільшення кількості ВПО в районі десь на 4 тисячі проти лютого-березня.
Серед переселенців є й такі, що планують залишатися – навіть діток у школу записали на наступний навчальний рік. До прикладу, родина зі сходу влаштувалась на роботу: дружина на ферму – чоловік водієм, дітки – на навчання. Проте, за словами Студенянського голови, бажання залишитись у громаді не носить масового характеру. На те є свої причини – і близькість кордону з невизнаним Придністров’ям, і велике бажання повернутись до рідних країв, щоб відбудовувати власні будинки та жити там.