55-річний житель одного з сіл Жданівської територіальної громади звернувся до поліції з повідомленням про те, що за місцем проживання з його барсетки зникли усі збереження.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Правоохоронці затримали чоловіка у процесуальному порядку. У нього вилучили частину грошей – більше ніж 22 тисячі гривень.
За процесуального керівництва Хмільницької окружної прокуратури слідчі поліції повідомили зловмиснику про підозру за ч. 4 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Санкція статті передбачає до 8 років позбавлення волі.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.