У селі Махнівка 42-річний вінничанин, водій автомобіля Volkswagen, не впорався із керуванням та скоїв наїзд на місцевого жителя, який раптово вибіг на проїжджу частину дороги у невстановленому місці.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
У ДТП 50-річний пішохід отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований.
Керманич Volkswagen був тверезий.
«За цим фактом розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до трьох років обмеження волі», – йдеться у повідомленні.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/AVAR1-80x53.jpeg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2024/05/AVAR2-80x53.jpeg)