Жителі Війтівецької громади доєдналися до всеукраїнської ініціативи «Сади Перемоги». У громаді повідомили, що новий садок посадили для ефективного використання земельних ділянок для вирощування харчових продуктів задля недопущення продовольчої кризи в Україні.
Днями місцеві освітяни, медики, працівники підприємств, сільської ради та активні мешканці громади висаджували на визначених земельних ділянках саджанці плодових дерев. Всього на території громади висаджено майже 200 саджанців яблунь, які вчасно поповнять садово-фруктовий фонд громади.
«Війтівецька сільська рада дякує партнеру ТОВ «Хмільницьке» за допомогу у придбанні саджанців та постійну активну участь у соціальному житті громади».