У селі Корделівці відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки та вшанування пам’яті відважного Захисника України Андрія Чабана, який героїчно загинув на Донеччині 13 січня 2023 року.
Про це повідомили в Калинівській міській раді.
Меморіальну дошку встановили на фасаді школи у селі Корделівка. На урочистій церемонії відкриття були присутні представники влади, рідні, друзі, вчителі та учні ліцею, друзі та односельці.
Ієрей Православної церкви України Павло Звіринський освятив меморіальну дошку. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять усіх загиблих від рук російських окупантів.
Пам’ятний знак буде нагадувати всім поколінням про героїзм наших захисників у боротьбі за суверенітет і цілісність України.