Злочин стався 19 травня близько 19:20 в місті Козятин. До поліції звернувся 59-річний місцевий мешканець про те, що вночі невідома особа розбила скло в його автомобілі Renault, який був припаркований у дворі багатоквартирного житлового будинку. Із салону авто зловмисник викрав сумку з 6 тисячами гривень.
В ході оперативно-розшукових заходів та завдяки показам очевидців, правоохоронці встановили та розшукали фігуранта протягом 20 хвилин після повідомлення.
«Ним виявився 18-річний житель одного із сіл Козятинської територіальної громади, який на момент правопорушення перебував у стані наркотичного сп’яніння. Наразі фігурант перебуває в медичному закладі», – повідомили в поліції.









