Працівники Відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу поліції спільно з військовослужбовцями ЗСУ затримали раніше судимого 33-річного жителя Одеської області. Чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, намагався зґвалтувати й пограбувати 37-річну жінку. Поліція розпочала досудове розслідування.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Як розповів заступник начальника Відділення поліції № 2 Хмільницького районного відділу Дмитро Микитюк, подія сталась близько 23.10 в місцевому парку. Зловмисник зненацька напав на жінку та, заламавши їй руки, повалив останню на землю й намагався її зґвалтувати та відібрати золоту каблучку і мобільний телефон.
За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 3 ст. 15, ч. 1 ст. 152 (замах на зґвалтування) та ч. 4 ст. 186 (замах на грабіж) Кримінального кодексу України. За такий злочин затриманому загрожує до 10 років позбавлення волі.
Слідством вирішується питання щодо повідомлення чоловікові про підозру та обрання йому запобіжного заходу.