Суперечка між жінками виникла під час застілля. Далі непорозуміння, від вербальних погроз перейшло до рукоприкладства, яке закінчилося ножовим пораненням, яке завдала старша жінка молодшій. Потерпілу прооперували, вона зараз у лікарні. З правопорушницею проводяться слідчі дії.
Про сварку у сімействі, яка ледь не закінчилася смертю співмешканки сина жительки Козятина повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
У неділю, 11 лютого, близько 3 години до поліції надійшло повідомлення з лікарні про госпіталізацію 35-річної мешканки міста Козятин, яка отримала проникаюче пораненням черевної порожнини.
Прибувши на місце події правоохоронці з’ясували, що між жінками були неприязні стосунки. В ході чергової сварки 57-річна правопорушниця завдала потерпілій удар кухонним ножем у живіт», – повідомили в поліції.
Поліцейські встановили обставини події, вилучили речові докази та направили на експертизу.
Вирішується питання щодо повідомлення правопорушниці про підозру та обрання запобіжного заходу.