Повідомлення про те, що на вулиці в одному з сіл Крижопільської громади лежить побитий чоловік, в поліцію повідомила місцева жителька. 62-річного непритомного потерпілого госпіталізували медики, а поліцейські розпочали пошуки зловмисника.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Як згодом з’ясувалося, що нападник не тільки побив місцевого мешканця, а й відібрав у нього мобільний телефон і грошові кошти.
«Протягом кількох годин фігуранта затримали за місцем проживання оперативники карного розшуку відділення поліції № 1 Тульчинського райвідділу поліції. У чоловіка вилучили майно постраждалого.
Встановлено, що 33-річний затриманий та потерпілий разом розпивали алкоголь вдома у знайомого. Там постраждалий показав, що має гроші. Дорогою додому чоловіки посварились. Менший побив старшого та заволодів його телефоном, 1000 гривень та 20 євро.
Нині потерпілий знаходиться в лікарні, а раніше судимий за різні злочини зловмисник – в ізоляторі тимчасового тримання», – повідомили у поліції.
Нападнику слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 187 (розбій) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про брання запобіжного заходу.