Мобільна команда Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб активно працювала в Крижопільській громаді. В самому центрі Крижополя було розгорнуто «Містечко здоров’я», де фахівці спільно з колегами з Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру та Клінічного центру інфекційних хвороб нагадали жителям громади, що всі хвороби легше попередити, ніж лікувати.
Про це повідомили у Лабораторному центрі МОЗ.
На інших локаціях усі охочі мали можливість безкоштовно зробити тести на COVID-19, гепатити, ВІЛ, RW; зробити електрокардіограму ; виміряти артеріальний тиск, індекс маси тіла, рівень цукру в крові; пройти первинний огляд і консультацію ендокринолога; дізнатися фахову інформацію щодо здорового способу життя, зокрема, стосовно збалансованого харчування, фізичної активності, наслідків шкідливих залежностей.
За словами відвідувачів «Містечка здоров’я», приїзд вакцинобуса – це чудова нагода швидко і безкоштовно зробити скринінгові обстеження в одному місці.













