Короткометражну стрічку «24 години в зоні АТО» мали змогу побачити і обговорити учні і вчителі двох ладижинських шкіл на Вінниччині.
Роботу молодого режисера Георгія Ребрика, котрий закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого, і який родом з Ладижина, презентували у Ладижинських школах № 3 та №4.
Його дипломною роботою стала короткометражна стрічка «24 години в зоні АТО».
Про це повідомляє сайт Ладижин news.
Учні та вчителі двох міських шкіл (№3 і №4) мали змогу на лише побачити цю стрічку, а й особисто поспілкуватися з її автором.
На премʼєрі згадували не лише полеглих в АТО ладижинців, а й з хлібом зустріли тих, хто пройшов це пекло і повернувся живим. Не забули й про матерів тих, хто боронить схід України сьогодні.
Головною родзинкою став показ фільму і живе спілкування з молодим режисером. Один із головних героїв стрічки зізнався з екрана, що тривалий час його перебування в АТО призвів до нервового виснаження, проблем з координацією та мисленням. Та зовсім гірко стало від того, що кілька героїв фільму загинули після зйомок. І від усвідомлення цього якось фатально пролунала фраза молодого режисера: «Якщо ти чуєш свист кулі, значить вона цілить не в тебе».
Після показу стрічки Георгій відповів на запитання школярів та стисло розповів про амуніцію, яку йому довелося носити на собі в зоні АТО/ООС. А це 30-40 кілограмів + магазини, гранати, міни, детонатори тощо. Йшла мова і про маленькі хитрощі використання амуніції та медичних засобів, які допомагають врятувати життя нашим захисникам.