Священник Московського патріархату Євген Воробйов не пустив парафіян до Свято-Казанського храму в Ладижині. Настоятель церкви використовував палиці, газові балончики та прикривався людьми, щоб заблокувати доступ до храму прихожанам, що перейшли до Православної церкви України.
Про це повідомив голова новоствореної громади Православної церкви України Михайло Бондаренко.
Ще у листопаді цього року прихожани храму провели збори, на яких більше 1300 людей прийняли рішення про перехід до Православної церкви України. Були оформлені усі документи. Головою церковної громади прихожани обрали учасника АТО/ООС, ветерана, громадського діяча Михайла Бондаренка.
28 грудня представники Православної церкви України намагалися цивілізовано потрапити до храму. Але на заваді їм стала ешелонована оборона у вигляді священика з газовим балончиком, жінок з дітьми, та якихось людей з палицями.
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/TSERKVA-80x80.png)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/TSERKVA1-80x107.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/TSERKVA2-80x61.jpg)
![](https://news.vn.ua/wp-content/uploads/2023/12/TSERKVA3-80x92.jpg)
Видання «Новини Вінниці» повідомляло про збори прихожан, щодо переходу громади в ПЦУ.
Раніше стало відомо, що настоятель Свято-Казанського храму УПЦ МП в Ладижині Євгеній Воробйов, попри війну та загибель українців, відправив свого сина навчатися в Санкт-Петербургську духовну академію РПЦ.
Про це повідомляла Політарена.