Рибні запаси на Вінниччині нещодавно знову поповнили молоддю водних біоресурсів. Днями відбулося зариблення Ладижинського водосховища у селі Степашки Гайсинського району Вінницької області. До водойми випущено 5 574 кг дволіток водних біоресурсів: 40 010 штук (4 000 кг) товстолоба та 15 730 штук (1 573 кг) коропа.
Про це повідомило Держагенство з меліорації та рибного господарства.
«Вселення здійснювалося коштом коштів користувача водних біоресурсів відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водойми.Вселення товстолоба і коропа відбувається з метою біологічної меліорації, збільшення видового різноманіття водних біоресурсів у водоймах, а також забезпечення населення якісною рибною продукцією», – йдеться у повідомленні.
Контролювали зариблення представники Вінницького рибоохоронного патруля Держрибагентства, Держекоінспекції та місцевої громади.