Неподалік від Вінниці рятувальники ліквідували наслідки смертельної ДТП, що сталася поблизу села Цвіжин Лука-Мелешківської громади. Аварія забрала життя двох жінок, ще двоє – зазнали травм.
Про ліквідацію наслідків ДТП повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
Всі обставини автопригоди встановлюють слідчі Нацполіції.
Щоб деблокувати одну з постраждалих із понівеченого авто, бійцям ДСНС довелося застосовувати спецобладнання.
Видання «Новини Вінниці» повідомляло про цю аварію напередодні.
«Будьте уважними за кермом та суворо дотримуйтеся правил дорожнього руху. Бережіть себе та своїх близьких», – попереджають рятувальники.










