У Липовецькій територіальній громаді внаслідок ДТП постраждала 13-річна дівчинка. Вона отримала тілесні ушкодження її госпіталізували до лікарні.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Аварія сталася через те, що 52-річний водій автомобіля ВАЗ здійснюючи маневру обгону виїхав на зустрічну смугу та допустив зіткнення з легковиком Toyota, яким керував 43-річний житель Вінницького району.
«В результаті аварії малолітня дитина, яка знаходилась у Toyota, травмувалася та доставлена до медичного закладу», – повідомили у поліції.
Водії транспортних засобів були тверезі. Автомобілі помістили на арештмайданчик.
За фактом автопригоди відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).