У ГУ ДСНС у Вінницькій області повідомили, що 68-річну жительку Липовця витягли із 15-метрового колодязя.
«Повідомлення про те, що в м.Липовець людина впала з необережності в криницю, надзвичайникам надійшло 15 вересня о 12:45. Прибувши на місце події, бійці ДСНС за допомогою рятувального спорядження спустилися в колодязь, підняли жінку на поверхню та передали бригаді екстреної медичної допомоги. Однак жінка, від госпіталізації до медичного закладу відмовилася», – йдеться у повідомленні.










