Нещодавно спільними контрольно-перевірочними заходами підрозділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС та працівниками Вінницького районного відділу поліції ГУНП у Вінницькій області проведено перевірку магазину, що працював у смт Оратів Вінницького району.
Про це повідомили в ГУ ДПС у Вінницькій області.
Під час проведення фактичної перевірки в продовольчому магазині приватного підприємця, податківцями встановлено факт зберігання партії тютюнових виробів немаркованих акцизними марками встановленого зразка.
До того ж в продажу знаходились алкогольні напої та тютюнові вироби необліковані у встановленому законом порядку за місцем їх реалізації.