У Донецькій області у м. Маріуполь на березі Азовського моря були виявлені тіла двох рибалок, які зникли ще 11 січня.
Головне управління Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) області повідомило, що тіла двох рибалок на березі були виявлені місцевими жителями вчора, 13 січня близько 8:00.
Повідомляється, що 12 січня в управління ДСНС надійшла інформація про те, що 11 січня в районі Маріуполя в Азовське море на дерев’яному човні вийшли двоє рибалок і не повернулися. Рятувальники організували пошукові роботи, до яких залучили чотири катери комунальної служби. Також було проведене оповіщення суден, що знаходяться в районі імовірного зникнення рибалок, були спрямовані мобільні групи для патрулювання прибережної зони та інформування місцевого населення.