21 листопада у Вінниці розпочнеться IІІ Міжнародний конкурс духової музики «VIN VENTI».
Про це повідомили у Вінницькій міськраді.
У конкурсі беруть участь солісти-інструменталісти дерев’яних духових та мідних духових інструментів мистецьких шкіл, спеціалізованих мистецьких шкіл-інтернатів та спеціалізованих мистецьких навчальних закладів усіх рівнів акредитації України та країн зарубіжжя. Оцінюватимуть конкурсантів професійні педагоги та музиканти з України, Польщі та Франції.
Організовують конкурс Вінницька міська рада, департамент культури Вінницької міської ради, ГО «Простір майбутнього», директор конкурсу голова ГО «Простір майбутнього» Віктор Степанчук та «Вінницька дитяча музична школа №1».