Спеціалісти Держпродспоживслужби провели комісійне обстеження очисних споруд МКП “Водоканал”.
Про це повідомили в ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій обласі.
Спеціалісти Могилів-Подільського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області перевірили очисні споруди Могилів-Подільського МКП “Водоканал”, які розташовані за межами села Бронниця Могилів-Подільського району.
«Очисні споруди обов’язково потрібні будь-якому підприємству і населеному пункту, щоб відходи від громадських, житлових, сільськогосподарських і виробничих об’єктів не потрапляли до навколишнього середовища в своєму початковому вигляді.
На території підприємства знаходяться інженерні споруди для очищення, знешкодження й знезараження господарсько-побутових стічних вод пропускною потужністю 3000 м?/добу», – повідомили в ГУ Держпродспоживслужби.