Президент Молдови Мая Санду відвідала українське місто на Вінниччині в рамках гуманітарної поїздки. Вона оглянула в яких умовах стоять українці в чергах на перетин кордону з Молдовою.
Про це повідомили у Могилів-Подільському прикордонному загоні.
Мая Санду зустрілася з мером Могилів-Подільського Геннадієм Глухманюком.
Президент Республіки Молдова Мая Санду передала меру міста Могилів-Подільський Геннадію Глухманюку продукти харчування для громадян України, які стоять у чергах в пункті пропуску на кордоні з Молдовою.
Дякуємо за підтримку!
Дякуємо за підтримку!