У результаті аварії травмувались 7-річна пасажирка транспортного засобу. За фактом автопригоди поліцією відкрито кримінальне провадження.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Аварія сталась сьогодні, близько 11 години, на автодорозі сполученням Качківка – Северинівка. За кермом автомобіля перебував 49–річний житель Ямпільської територіальної громади.
«За попередньою інформацією слідства, водій не впорався з керуванням, з’їхав у кювет, внаслідок чого транспортний засіб зіткнувся з деревом.
У результаті аварії малолітня пасажирка автівки, місцева жителька, отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до лікарні. Водій автомобіля не постраждав. Як з’ясувалось, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. При освідуванні у нього виявили 1,49 проміле алкоголю», – йдеться у повідомленні поліції.
У результаті аварії малолітня пасажирка автівки, місцева жителька, отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до лікарні. Водій автомобіля не постраждав. Як з’ясувалось, він перебував у стані алкогольного сп’яніння. При освідуванні у нього виявили 1,49 проміле алкоголю», – йдеться у повідомленні поліції.
Транспортний засіб поміщений на арештмайданчик. Обставини аварії встановлює слідство.