У місті Могилів-Подільський за участі автомобіля Ford Focus та 13-річної дівчинки-пішохода. У результаті дорожньо-транспортної пригоди дитина отримала тілесні ушкодження та госпіталізована до лікарні. Слідчі встановлюють обставини та причини події.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
За попередньою інформацією слідства, 50-річний місцевий житель, водій автомобіля Ford Focus здійснив наїзд на дівчинку, яка перетинала проїжджу частину дороги по нерегульованому пішоходному переходу.
Внаслідок автопригоди дитина отримала травми та була доставлена до медичного закладу. Водій автомобіля був тверезий. Транспортний засіб поміщено на арештмайданчик.
За цим фактом слідчі розпочали розслідування за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).