До поліції Могилів-Подільського надійшли повідомлення від двох потерпілих 63 та 48 років, які проходили лікування у медичному закладі. В однієї з палат зникла сумка з 10 тисячами гривень, у другої – куртка.
Про це повідомили у ГУ НП у Вінницькій області.
Камери відеоспостереження зафіксували жінку, яка виходила з лікарні з викраденим майном. Оперативники сектору кримінальної поліції встановили її особу та місцеперебування.
«Нею виявилась раніше судима 40-річна жителька Чернівецької області, яка нещодавно звільнилась з місць позбавлення волі, де відбувала покарання за аналогічні злочини. Зловмисницю затримали біля автобусної зупинки, куди вона прямувала для того, щоб покинути місто. Речові докази вилучили», – повідомили у поліції.
За цими фактами слідчі проводять досудове розслідування за ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – до восьми років позбавлення волі.