До поліції звернувся житель Могилів-Подільського з повідомленням, що в нічний час невідома особа пошкодила вікна автомобілів Hunday Sonata та Nissan Juk, які належать його сім’ї.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Під час проведення огляду правоохоронці зафіксували пошкодження скла та кузовів транспортних засобів. Під час огляду власник виявив крадіжку барсетки, грошей та документів.
За допомогою відеозаписів із камер відеоспостереження правоохоронці встановили зловмисника та ідентифікували його особу. Ним виявився раніше судимий 35-річний вінничанин, який щойно звільнився з місць позбавлення волі.
Поліцейські затримали чоловіка на місцевому вокзалі, куди він прийшов аби покинути межі району.
Зловмисник затриманий в процесуальному порядку. Слідчими вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру. До обрання запобіжного заходу він перебуватиме в ізоляторі тимчасового тримання.