Вчора, 3 листопада, о 15:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у с. Морозівка Мурованокуриловецької територіальної громади сталася дорожньо-транспортна пригода.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Прибувши до місця події, рятувальників повідомили, що внаслідок зіткнення автомобілів МАN та ВАЗ, в салоні останнього заблоковано водія. Бійці ДСНС за допомогою спецінструменту деблокували керманича з понівеченого внаслідок автотрощі автівки та передали його працівникам екстреної медичної допомоги.
Обставини подій наразі встановлюються фахівцями Нацполіції», – йдеться у повідомленні.
Обставини подій наразі встановлюються фахівцями Нацполіції», – йдеться у повідомленні.
До проведення даних аварійно-рятувальних робіт від ДСНС залучалося чотири бійці особового складу та один спецавтомобіль.