Вертолітники виконували чергові перевірки та вдосконалювали свої льотні навички.Окремим завданням цієї, як і попередніх льотних змін, була подальша підготовка курсантів, які проходять льотну практику в авіаційній бригаді.
Про це повідомили у Бригаді транспортної авіації імені Героя України Дмитра Майбороди.
Близько десятка старшокурсників, які невдовзі стануть дипломованими військовими пілотами й самі водитимуть гвинтокрили небом України та інших країн під час участі у міжнародних миротворчих місіях, наразі проходять вишкіл на Вінниччині під керівництвом досвідчених пілотів з сотнями, а у кого – й тисячами годин нальоту.
«Під їх керівництвом курсанти-«кожедубівці» протягом льотної зміни відпрацьовували чергові завдання льотної практики. Зокрема, виконували польоти в зону та були допущені до польотів у складі екіпажу в районі аеродрому», – йдеться у повідомленні.