На Вінниччині вчора, 26 березня, зареєстровано шість пожеж, які виникли на відкритих територіях у Вінницькому, Гайсинському та Жмеринському районах області. Рятувальники ліквідували загорання сухої рослинності на площі близько 3 га.
Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Надзвичайники закликають громадян не спалювати сміття та суху траву, особливо у вітряну погоду. Пам’ятайте, що недотримання правил пожежної безпеки може призвести до великої та непоправної шкоди. При виникненні пожежі негайно телефонуйте за номером «101».