Вчора, 24 вересня близько 23:00 години, в травмвідділення лікарні Немирова були госпіталізовані 20 та 26-річні жителі села Кірово з численними тілесними ушкодженнями. Правоохоронці встановили, що травми потерпілі отримали під час сварки та бійки в місті Немирів з двома 23-річними місцевими жителями.
Як повідомляє прес-служба УМВС Вінниччини, дана інформація була зареєстрована у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 122 КК України.