Немирівські рятувальники провели спеціальне об’єктове навчання з ліквідації умовної пожежі та евакуації людей і постраждалих з приміщення в Немирівському коледжі будівництва, економіки та дизайну Вінницького національного аграрного університету.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Вінницькій області.
За тактичним задумом, умовне загоряння виникло на першому поверсі навчального корпусу, про що чергова повідомила за номером “Служби порятунку 101”.
Було організовано евакуація дітей із «задимленого» приміщення. Прибувши до місця виклику, рятувальники відпрацювали порятунок людей та успішно ліквідували умовну пожежу.