Начальник ОВА Сергій Борзов підписав проект бюджету області на 2024 рік. Підписання бюджету – є остаточним етапом його затвердження в умовах воєнного стану. За діючими нормами цього стану, депутати обласної ради, на відміну від місцевих рад, не затверджують показники надходжень та видатків обласного бюджету, а лиш долучаються до його розробки. Голосування за бюджет у цілому не відбувається.
Про підписання обласного бюджету повідомили у Вінницькій ОВА, не надавши жодної цифри з показників надходжень та видатків та не вказавши, як бюджет 2024 року корелюється з цьогорічним бюджетом.
Бюджетна сфера налічує понад 18 тисяч працівників, які працюють в 108 бюджетних закладах та 52 закладах, що є одержувачами бюджетних коштів.