На замовлення департаменту міського господарства, тривають роботи із заміни зовнішніх інженерних мереж на прибудинкових територіях за адресою: вул. 600річчя, 72 та незабаром планується розпочати по вул. Івана Бевза, 36. Цьогоріч аналогічний вид робіт завершили ще біля п’яти будинків.
Як розповіли в департаменті міського господарства ВМР, заміна зовнішніх інженерних мереж це лише одна частина комплексного капітального ремонту прибудинкової території. Після влаштування комунікацій з використанням якісних сучасних матеріалів, наші колеги з департаменту житлового господарства розпочинають модернізацію двору: асфальтування, влаштування об’єктів благоустрою, паркомісць тощо.
Він також додав, що заміна зовнішніх інженерних мереж дозволить надалі уникнути аварійних ситуацій і розкопок в дворах багатоповерхівок та привести до належного стану благоустрій прибудинкових територій.