Наприкінці серпня громадське об’єднання “Ми – Вінничани” та благодійний фонд Миколи Філонова “Український Альянс” оголосили конкурс міні-грантів “Професійне зростання”.
Роботи на конкурс приймали з 15 вересня по 15 жовтня. Його вирішили провести для соціальних працівників, освітян, медиків, листонош, працівників сфери культури з Вінниччини.
Призовий фонд конкурсу 1 млн 700 тис грн.
Ідея конкурсу полягала в тому, щоб дати можливість представникам громад Вінницької області, які працюють у сферах найбільш наближених до людей, покращити своє професійне зростання та вдосконалити робочий простір. У практичному, або у теоретичному аспекті.
На Вінниччині понад 100 тисяч бюджетників, і організатори конкурсу вирішили підтримати найбільш ідейних та креативних.
Протягом листопада голова громадського об‘єднання Валерій Коровій, народні депутати Лариса Білозір, Геннадій Вацак, Микола Кучер, керівник Вінницького міського осередку Сергій Кудлаєнко та голова Благодійного фонду «Український Альянс» Микола Філонов відзначили найкреативніших працівників соціальної сфери Вінниччини.
Організатори конкурсу отримали понад 600 заявок з усіх громад Вінниччини. Конкурсна комісія обрала 167 переможців, які отримали до 10 тис. грн на професійне зростання.
У Вінниці визначили більше ніж 40 переможців
Першими свої міні-гранти отримали учасники конкурсу «Професійне зростання» з Вінниці.
Могилів-Подільський вражав своїми освітянськими проєктами
Цікаві та креативні ідеї виникли у вчителів Могилів-Подільської громади.
Представники ГО «Ми – Вінничани» разом із народним депутатом Геннадієм Вацаком привітали переможців конкурсу міні-грантів “Професійне зростання” у Могилеві-Подільському.
Переможцям вручили сертифікати на отримання 10 тисяч гривень. За міні-гранти облаштують цифрову бібліотеку, студію вокалу, придбають акустичні системи, проектори та багато іншого і корисного для громад.
Перемогли у конкурсі з автори 21 проєкту Могилів-Подільського району. Це творчі, натхненні, вмотивовані вчителі, хореографи, медики, працівники соціальної сфери уже формують сильні громади, націю, державу.
Оксана Герасимчук, вчителька Городківського ліцею №1, отримала грант для створення фотошколи, Галина Дашко, вчителька Піщанського ліцею, вирішила використати грантові кошти для отримання преміум-доступу до онлайн-курсів з вивчення іноземної мови. Юлія Озімовська, мама в декреті, також не відстає від саморозвитку, використовуючи можливість конкурсу для оплати курсів майстерності.
Понад 20 переможців нагородили у Шпикові
Голова ГО «Ми — Вінничани» разом з народною депутаткою Ларисою Білозір нагородили у Шпикові понад 20 переможців конкурсу, які вразили своїми креативними ідеями.
У Калинівці відзначились освітяни
Тут переможні сертифікати отримали 20 учасників. Серед відзначених переможців багато вчителів із різних громад, зокрема з Калинівської, Козятинської та Хмільницької.
Педагоги вбачають свій освітній розвиток як взаємодію з колективами та власними учнями. Микола Філонов, керівник «Українського Альянсу», висловив подяку освітянам, бібліотекарям, вихователям за креативні проєкти, закликавши їх брати активну участь у майбутніх конкурсах.
У Ладижині міні-гранти отримав інклюзивний центр та музична школа
У Ладижині 21 переможець округу отримав по 10 тис. гривень для реалізації своїх ідей, спрямованих на розвиток культурної, соціальної чи освітньої сфер своїх громад.
Серед визначених переможців виділяються такі проекти: «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр», якому потрібні кошти для догляду за тваринами та мешканцями акваріума; Бершадська дитяча музична школа, яка спрямовує гроші на оновлення нотної бібліотеки; Маньківський сільський будинок культури, що прагне отримати мікшерний пульт; Джулинський ліцей та ясла-садок, які проситимуть кошти на нові меблі для укриття; Ободівський ліцей, що планує придбати музичну апаратуру; Ободівський краєзнавчий музей, який мріє про стенди із світлинами загиблих; Ганна Пелешенко, що отримала гроші для облаштування недільної школи.
Липовець став фінальним акордом цьогорічного конкурсу
Переможці вразили своїми оригінальними ідеями та презентаціями! Тут можна було знайти все: від курсів з нейрографіки та психології до навчання «Базової оптометрії». А ще — ручна виготовлення крафтових футболок для дитячого телебачення та навіть професійна фотосесія для вчителів!
Організатори конкурсу планують зробити його регулярним. Адже його результати продемонстрували великий запит на професійний розвиток.