Підсумки роботи Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області в першому півріччі поточного року підбили на розширеній нараді.
Про це повідомили у пресслужбі Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області.
Начальниця управління Олена Вахновська повідомила, що за інтегрованою (рейтинговою) оцінкою роботи територіальних органів Держаудитслужби у першому півріччі поточного року Управління посіло 1 місце. Так, фахівці Управління провели 373 моніторинги та 16 перевірок закупівель, 25 ревізій, 3 державних фінансових аудити, охоплено контролем понад 9,5 млрд грн фінансових та матеріальних ресурсів. В якості спеціалістів взято участь у 46 досудових розслідуваннях.
За результатами аудитів діяльності суб’єктів господарювання виявлено факти неефективних управлінських дій, що призвели чи можуть призвести до неотримання майже 408 млн грн доходів та 55 млн грн непродуктивних (зайвих) витрат; надано 38 пропозицій і рекомендацій, та забезпечено виконання 40, з врахуванням наданих у минулих роках, або на рівні 105%; досягнено економічного ефекту, тобто додаткового результату на майже 544 млн грн.
Якісне документування виявлених порушень, повнота реалізації результатів контрольних заходів, відшкодування збитків та повернення коштів до бюджету, притягнення винних до відповідальності, тісна взаємодія із правоохоронними органами – ключові принципи роботи Управління.