Щоправда, побачити клишоноге потомство, яке народилося на початку березня, можна нечасто. Екскурсії мама влаштовує лише у теплі дні. Втім, далеко від схованки ведмедиця з дитям не відходить.
Про це йдеться у дописі Подільського зоопарку у Фейсбуці.
Як справжня матір, дбає про безпеку потомства. У холодні похмурі дні Умка ховається в барлозі, а малюк часто видирається на мамину спину і допитливо поглядає довкола.
«Малюк – справжній красень. Як і його матір, він має рідкісний темний окрас хутра. На шиї ведмежатка біленький поясочок. Для Подільського зоопарку елітне потомство бурої ведмедиці, яка мешкає в зоопарку вже упродовж 15 років, є справжньою гордістю. В переважній більшості українських зоопарків можна побачити ведмедів із рудим забарвленням хутра.
Трапезу Умка влаштовує переважно вночі, коли решта сусідів по вольєру перебувають у закритій частині вольєру і не становлять небезпеки. Звечора працівники зоопарку перекидають через паркан вольєру, поближче до барлогу, м’ясо, рибу, яблука, моркву, горіхи. В малюка ж харчування цілодобове. Він перебуває на грудному вигодовуванні.
Батька потомства ведмедиця до барлоги не підпускає, гарчить, оберігаючи малечу», – йдеться у дописі.