Центр працюватиме у хірургічному корпусі. Це окрема палата на два ліжка. Підрозділ забезпечили усім необхідним обладнанням. Обладнали інклюзивний санвузол, влаштували підйомник. В ординаторській лікарі з допомогою центральної станції моніторингу бачитимуть як почувається пацієнт та зможуть контролювати його стан.
Про це повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА.
Пацієнт прибуває, отримує необхідну медичну допомогу щодо менеджменту болю, корекції схем лікування та, при необхідності, направляється додому для подальшого відновлення. Такий підхід забезпечує мінімальні затримки в отриманні допомоги та максимальний комфорт для пацієнтів.
Як зазначив директор онкоцентру Сергій Перегончук – це інноваційний підрозділ покликаний забезпечувати пацієнтам комплексну підтримку у зменшенні болю та покращенні якості їхнього життя.