Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру у спричиненні тяжких тілесних ушкоджень потерпілому та обрання запобіжного заходу. За такий злочин фігуранту загрожує до 8 років ув’язнення.
Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Подія сталася 29 січня в під’їзді одного з багатоквартирних будинків Погребищенської територіальної громади. До поліції надійшов виклик від лікарів про госпіталізацію 39-річного чоловіка з ножовим пораненням грудної клітини.
42-річного раніше судимого за тяжкі та особливо тяжкі злочини жителя Погребищенської територіальної громади правоохоронці затримали у порядку ст. 208 КПК України за місцем його проживання. Речовий доказ – ніж, вилучили», – повідомили у поліції.
За вказаним фактом триває досудове розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження).
Процесуальне керівництво здійснює Немирівська окружна прокуратура.
Видання “Новини Вінниці” повідомляло, що за аналогічний злочин іншому фігуранту присудили тримання під вартою на час слідства.