Видання «Новини Вінниці» повідомляло про ДТП, яке сталося у суботу, 2 грудня, по вулиці Немирівське шосе. Автопригоду зафіксували камери спостереження. Як з’ясувалося, в аварії постраждав 12-річний хлопчик.
Подробиці аварії повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.
Аварія сталась на вулиці Немирівське шосе 2 грудня близько 10.20. Внаслідок автопригоди 12-річний хлопчик з тілесними ушкодженнями госпіталізований до лікарні. Слідчі встановлюють причини та обставини ДТП.
«За попередньою інформацією слідства, 35-річний житель Полтавської області, керуючи вантажним автомобілем МАN, рухався вулицею Немирівське шосе та на регульованому перехресті з вулицею Покровською, під час розвороту ліворуч з правої смуги допустив зіткнення з автомобілем Mercedes Benz, під керуванням 43-річного жителя міста Вінниця.
В наслідок ДТП пасажир автомобіля Mercedes Benz, 12-річний син водія госпіталізований до медичного закладу», – повідомили у поліції.
В наслідок ДТП пасажир автомобіля Mercedes Benz, 12-річний син водія госпіталізований до медичного закладу», – повідомили у поліції.
Водії були тверезі. Транспортні засоби помістили на арештмайданчик.