У неділю, 8 червня 2025 року, у Вінниці громадський транспорт працюватиме за графіком вихідного дня у зв’язку з Провідною неділею.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Це означає, що інтервали між рейсами будуть більшими, ніж у будні. Водночас аби забезпечити зручність для мешканців і гостей міста, на окремих маршрутах кількість рейсів збільшать.
На скороченому автобусному маршруті №5 «П’ятничани – Лікарня ім. Пирогова» вийде додатково дев’ять одиниць транспорту, а на маршруті №7 «Вул. Якова Шепеля – Лікарня ім. Пирогова» – ще один автобус.
Також більше вагонів додадуть на трьох трамвайних маршрутах – №1, що сполучає залізничний вокзал і Електромережу, №5 (Барське шосе – Електромережа) та №6 (Залізничний вокзал – Вишенька) – на кожному по два вагони.








