У рекомендації для запобігання поширенню коронавірусу у Вінницькій ОТГ, “Про запровадження тимчасового графіку роботи працівників Вінницької міської ради на період карантину” було внесено зміни.
Змінились умови роботи Центрів надання адміністративних послуг.
Прозорі офіси відтепер прийматимуть вінничан з 09:00 до 17:00.
«З 23 червня наші адміністратори приймали громадян з 10.00 до 18.00. Під час роботи у такому графіку ми отримали ряд звернень від вінничан, що їм зручніше відвідувати Прозорі офіси з 9.00. Тому було прийнято рішення повернутися до графіку роботи, за яким ми працювали до карантину», – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Ірина Копчук.