У комунальний заклад «Центр підліткових клубів за місцем проживання» по вул. Соборна, 91, надійшов вантаж з гігієнічними наборами та одноразовим посудом. А електрочайники та діжки для води придбали власним коштом працівники Центру. Тепер там можна попити гарячого чаю.
Про це повідомили у Вінницькій міській раді.
Послугами пунктів обігріву можуть скористатися і мами з маленькими дітьми, яким потрібно замінити підгузник в теплому місці. Вони можуть скористатися вологими серветками, якими вже забезпечені Центри.
У пунктах Центрів також можна зарядити свої гаджети.