З повідомлення про пожежу на терміналі «Нова пошта», розташованому на території Стрижавської селищної ради, розпочалися навчання державних пожежно-рятувальних частин м.Вінниці та персоналу підприємства.
На поштовому терміналі сьогодні зосереджена велика кількість продукції, яка має значне пожежне навантаження. Тож, враховуючи велику площу пожежі (понад 100 кв.м) на місце події були одразу спрямовані сили та засоби чотирьох пожежно-рятувальних підрозділів міста.
Згідно з тактичним задумом навчань, через коротке замикання електромережі виникла «пожежа» у вантажній зоні терміналу, в результаті чого постраждали двоє людей.
Адміністрацією об’єкту одразу ж було вжито першочергових заходів із знеструмлення терміналу, гасіння добровільною пожежною дружиною вогню, а також евакуації та порятунку людей.
«Рятувальники ДСНС на місці виклику організували розвідку, оперативне розгортання та подачу стволів на гасіння терміналу. Ланки газодимозахисників на ношах винесли із задимлених складських приміщень двох потерпілих, яких одразу ж передали медикам.
За словами керівника навчань начальника Оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Вінницькій області полковника служби цивільного захисту Руслана Новака, ліквідація умовної пожежі була здійснена у найкоротші терміни з дотриманням усіма учасниками навчань вимог безпеки праці. Мету навчань було досягнуто, персонал об’єкту та рятувальники взаємодіяли добре», – повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.