У неділю, 20 листопада, о 01:43 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що в с.Кашперівка Глуховецької ОТГ Хмільницького району в одному із приватних домоволодінь сталася пожежа. Прибувши до місця події, рятувальники з’ясували, що вогнем охоплено надвірну споруду.
Про це повідомили у ГУ ДСНС у Вінницькій області.
«Силами бійців ДСНС о 02:50 пожежу локалізовано, а о 04:34 ліквідовано.
Вогнем знищено надвірну споруду на площі 250 кв.м, електроінструменти, обладнання, зерно, сіно, трактор та одну свійську тварину.
Вогнем знищено надвірну споруду на площі 250 кв.м, електроінструменти, обладнання, зерно, сіно, трактор та одну свійську тварину.
До боротьби з вогнем від ДСНС залучалася 6 бійців особового складу та два спецавтомобілі, а також на місце пожежі додатково було направлено 3 бійці особового складу на одному спецавтомобілі МПК селища Глухівці.
Ймовірна причина загоряння – порушення правил пожежної безпеки при монтажі електромережі», – йдеться у повідомленні.
У ще одній селянській садибі у Вінницькій області сталося лихо.
«Цього ж дня ліквідовано пожежу в приватному житловому будинку в с.Горбанівка Вінницького району. Там, полум’ям пошкоджено облицювання стін на площі 40 кв.м, а також знищено домашні речі та обладнання.
Шановні громадяни! Будьте вкрай обережні та дотримуйтеся правил безпеки в побуті», – повідомили рятувальники.