На центральній площі міста Шаргород, де розміщено стели полеглим Захисникам України, вихідцям Шаргородської громади, пройшов молебен, який здійснили Митрополит Вінницький і Тульчинський Михаїл із духовенством ПЦУ та Єпископ Броніслав Бернацький зі священниками римо-католицької церкви.
На площу, щоб віддати належну шану загиблим воїнам АТО/ООС та російсько-української війни прийшли багато людей.
«Війна зруйнувала в нашій країні домівки, села і навіть міста, зламала життя багатьом українцям, забрала близьких нам людей, принесла важкі випробування, поселила в дітях тривогу, але наша битва продовжується. Збавляти темпи боротьби ми не маємо права, бо на нас з небес дивляться полеглі Герої, які за Перемогу України віддали найдорожче – життя», – зазначив мер Шаргорода Володимир Барецький.


















