Працівники клубних закладів Шаргородщини впродовж грудня – січня організували привітання для мешканців громади та благодійний збір на потреби Збройних Сил України, в ході якого було зібрано близько 275 тисячі гривень.
Про це повідомили на сторінці Культура Вінниччини у Фейсбуці.
Жителі сіл Копистирина, Івашковець, Дерев’янок, Носиківки, Лозової, Будного, Плебанівки, Перепільчинець Шаргородської міської територіальної громади з щирим серцем були раді стати в пригоді, адже всі зібрані кошти будуть спрямовані на потреби захисників-земляків», – йдеться у повідомленні.
Окрім того, в селі Перепільчинці виготовили біля 300 окопних свічок.