Намір закінчити 31 травня навчальний рік 2022/2023 раніше оголошував департамент освіти ВМТГ. Ми про це писали. І от сьогодні останній дзвоник пролунав для всіх учнів вінницьких ліцеїв. Ними стали загальноосвітні школи упродовж проведення реформи освіти.
У кожному навчальному закладі церемонію «Останнього дзвоника» проводили за окремим розкладом.
Підсумував те, як пройшов навчальний рік, мер Вінниці Сергій Моргунов, про це він повідомив у соцмережах.
«Безумовно, цей навчальний рік був складний у всіх сенсах. Уроки в укриттях, блекаут, ракетні обстріли заважали дітям повноцінно здобувати освіту.
Вдячний і учням, і педагогам, які гідно впоралися із цими викликами.
Бажаємо дітям спокійних літніх канікул, а випускникам – вдало скласти НМТ і вступити до омріяних навчальних закладів. Майбутнє України у ваших руках!», – йдеться у дописі мера міста.
Вдячний і учням, і педагогам, які гідно впоралися із цими викликами.
Бажаємо дітям спокійних літніх канікул, а випускникам – вдало скласти НМТ і вступити до омріяних навчальних закладів. Майбутнє України у ваших руках!», – йдеться у дописі мера міста.