У поліції повідомили, що днями, під час перерви в одній зі шкіл Гайсинського району, 14 річний хлопець, наніс тілесні ушкодження однолітку. Побита дитина перебуває в медичній установі.
Про це повідомив відділ комунікації поліції Вінницької області.
«За вказаним фактом поліцією розслідується кримінальне провадження за ознаками правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 122 Кримінального кодексу України (Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження). Остаточна правова кваліфікація події слідчими буде надана після проведення необхідних процесуальних дій, експертиз.
Досудове розслідування триває», – йдеться у повідомленні.
Досудове розслідування триває», – йдеться у повідомленні.
Інших подробиць інциденту у поліції не повідомили. Є інформація, що є відео бійки, яке знімали друзі того учня, що бив. Щоправда, за надмірне насилля воно вилучається із соціальних мереж.
Фото ілюстративне.